07.04.2005 :: 18:23
Dziękuje za to że jesteście przy mnie..:* ajjj jak dawno nie pisałam ale myśle że nie było o czym pisać z resztą w tym tygodniu nie ma o czym pisać ciekawym ponieważ cała Polska pogrążona jest w żałobie po zmarłym papieżu Janie Pawle II "Szukałes Was a teraz Wy do Mnie przyszliści.." i niech już tak pozostanie.. bądźmy z nim zawsze w modlitwie [*]..pokój Jego Duszy..[*] ale pisze z innego powodu właśnie uświadomilam sobie jak cudowne mam wokół siebie osoby jak cudownych i wspaniałych przyjaciół..!! to łaśnie teraz wiem że każdy dzień bez nich był by stracony!! co ja bym zrobiła gdyby ich nie było =) Kto by mnie pocieszał?? Kto by się ze mną wygłupiał?? Kto by chodził ze mną na piwko? Kto zgrywał sie ze mnie ?? =]=]=] teraz widze jak wielki skarb dał mi Bóg...:] To nie są zwykli ludzie to są osóbki które nakręcają mnie każdego dnia dobrym nastrojem i pokazują mi swoje pozytywne nastawienie do mnei to dzięki nim moge przeżywać każdy dzień tak wspaniale.. dziękuje Ewie, Madzi,Sylwi,Donie,Joli,Marcie,Asi.....i wszystkim którzy mnie otaczają na codzień ...:*:* nawet nie wiecie jak się ciesze że przy mnie jesteście....:* busssiaczki dla was prosto z mojego serducha... =* =* =*